225/65R16C 112/110R TL AGILIS ALPIN MI

MICHELIN
-10%

225/65R16C 112/110R TL AGILIS ALPIN MI

225/65R16C 112/110R TL AGILIS ALPIN MI

12,105.00 ден

На лагер

12,105.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502082 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis Alpin

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: