225/65R16C 112/110R VancoWinter 2 8PR

CONTINENTAL

225/65R16C 112/110R VancoWinter 2 8PR

225/65R16C 112/110R VancoWinter 2 8PR

12,710.00 ден

На лагер

12,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502654 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VancoWinter 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: