225/65R16C 112/110R TRANSPRO

KLEBER
-20%

225/65R16C 112/110R TRANSPRO

225/65R16C 112/110R TRANSPRO

7,192.00 ден

На лагер

7,192.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007980 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

112

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: