225/65R16C 112/110R LIGHT TRUCK 101 TA

OUTLET 2021
TAURUS

225/65R16C 112/110R LIGHT TRUCK 101 TA

225/65R16C 112/110R LIGHT TRUCK 101 TA

6,110.00 ден

На лагер

6,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014474-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: