225/65R17 102T WinterContact TS870 P FR

CONTINENTAL

225/65R17 102T WinterContact TS870 P FR

225/65R17 102T WinterContact TS870 P FR

13,560.00 ден

На лагер

13,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023274 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS870 P FR

Додадовте производ во Вашата кошничка: