225/75R16C 118/116R CARGO WINTER RI

RIKEN

225/75R16C 118/116R CARGO WINTER RI

225/75R16C 118/116R CARGO WINTER RI

7,500.00 ден

На лагер

7,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010178 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

118/116

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: