TAURUS
-10%

225/75R16C 118/116R WINTER 201 LT TA

225/75R16C 118/116R WINTER 201 LT TA

Original price was: 7,420.00 ден.Current price is: 6,678.00 ден.

In stock

Original price was: 7,420.00 ден.Current price is: 6,678.00 ден.

Availability: In stock SKU: AA015287 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

118/116

Брзински индекс

R