225/75R16C 121/120R Vanis 3 10PR

BARUM
-10%

225/75R16C 121/120R Vanis 3 10PR

225/75R16C 121/120R Vanis 3 10PR

9,612.00 ден

На лагер

9,612.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504310 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 3

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: