235/40R19 96Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

235/40R19 96Y UHP XL TA

235/40R19 96Y UHP XL TA

5,157.00 ден

На лагер

5,157.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014495 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: