235/40R19 96Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

235/40R19 96Y Hectorra 5 XL FR

235/40R19 96Y Hectorra 5 XL FR

9,690.00 ден

На лагер

9,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504104 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: