235/40R19 96Y BRAVURIS 5 XL FR

BARUM

235/40R19 96Y BRAVURIS 5 XL FR

235/40R19 96Y BRAVURIS 5 XL FR

10,820.00 ден

На лагер

10,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501988 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: