235/45R18 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

235/45R18 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

235/45R18 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

6,392.00 ден

На лагер

6,392.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500451 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: