235/45R18 98Y N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

235/45R18 98Y N’blue 4Season 2 XL

235/45R18 98Y N’blue 4Season 2 XL

9,850.00 ден

На лагер

9,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503756 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: