235/50R17 96W UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

235/50R17 96W UltraContact FR

235/50R17 96W UltraContact FR

11,169.00 ден

На лагер

11,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504382 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: