235/50R18 101V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN

235/50R18 101V PILOT ALPIN PA5 XL

235/50R18 101V PILOT ALPIN PA5 XL

16,190.00 ден

На лагер

16,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018045 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: