235/50R18 101V TS 870 P XL FR

CONTINENTAL

235/50R18 101V TS 870 P XL FR

235/50R18 101V TS 870 P XL FR

15,380.00 ден

На лагер

15,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502269 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: