235/50R18 101V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

235/50R18 101V WINGUARD Sport 2 XL

235/50R18 101V WINGUARD Sport 2 XL

8,271.00 ден

На лагер

8,271.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502174 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: