235/50R18 97V 701 SUV RI

RIKEN

235/50R18 97V 701 SUV RI

235/50R18 97V 701 SUV RI

7,340.00 ден

На лагер

7,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010924 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: