235/50R18 97V SUV PERFORMANCE

OUTLET 2018
SPORTIVA
-30%

235/50R18 97V SUV PERFORMANCE

235/50R18 97V SUV PERFORMANCE

3,059.00 ден

На лагер

3,059.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010868-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: