235/50R18 97V PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

235/50R18 97V PRIMACY 4+

235/50R18 97V PRIMACY 4+

11,529.00 ден

На лагер

11,529.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500524 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: