235/50R18 97V 701 SUV TA

TAURUS

235/50R18 97V 701 SUV TA

235/50R18 97V 701 SUV TA

7,340.00 ден

На лагер

7,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014268 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: