235/50 R18 101W Proxes Comfort

TOYO
-10%

235/50 R18 101W Proxes Comfort

235/50 R18 101W Proxes Comfort

7,398.00 ден

На лагер

7,398.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500766 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: