235/55R17 103V 701 SUV XL RI

RIKEN

235/55R17 103V 701 SUV XL RI

235/55R17 103V 701 SUV XL RI

7,040.00 ден

На лагер

7,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010919 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: