235/55R17 99V UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

235/55R17 99V UltraContact FR

235/55R17 99V UltraContact FR

9,486.00 ден

На лагер

9,486.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500277 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: