235/55R17 103V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

235/55R17 103V WINGUARD Sport 2 XL

235/55R17 103V WINGUARD Sport 2 XL

7,434.00 ден

На лагер

7,434.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 XL

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: