235/55R18 104V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN

235/55R18 104V ALL SEASON SUV XL RI

235/55R18 104V ALL SEASON SUV XL RI

8,150.00 ден

Out of stock

8,150.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: