235/55R18 104V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

235/55R18 104V QUARTARIS 5 XL FR

235/55R18 104V QUARTARIS 5 XL FR

9,099.00 ден

На лагер

9,099.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500075 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: