235/55R19 105V SUV SNOW XL RI

RIKEN
-10%

235/55R19 105V SUV SNOW XL RI

235/55R19 105V SUV SNOW XL RI

7,893.00 ден

Out of stock

7,893.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013562 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: