235/60R18 107H WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL

235/60R18 107H WinterContact TS870 P XL

235/60R18 107H WinterContact TS870 P XL

12,450.00 ден

На лагер

12,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023266 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

B

Профил

60

WR

B

Дијаметар

R18

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: