235/65R16C 118/116R VancoWinter 2

OUTLET 2021
CONTINENTAL

235/65R16C 118/116R VancoWinter 2

235/65R16C 118/116R VancoWinter 2

14,100.00 ден

На лагер

14,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023262-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VancoWinter 2

Тежински индекс

118/116

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: