235/65R17 108V 701 SUV XL RI

RIKEN
-10%

235/65R17 108V 701 SUV XL RI

235/65R17 108V 701 SUV XL RI

6,408.00 ден

На лагер

6,408.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010913 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: