235/75R17.5 143/141K BT 300

BARUM

235/75R17.5 143/141K BT 300

235/75R17.5 143/141K BT 300

16,900.00 ден

На лагер

16,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504047 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R17.5

Сезона

Приколка

Бренд

BARUM

Шара

BT 300

Тежински индекс

143/141

Брзински индекс

K

Додадовте производ во Вашата кошничка: