245/40R18 97V SNOW XL RI

RIKEN

245/40R18 97V SNOW XL RI

245/40R18 97V SNOW XL RI

6,140.00 ден

На лагер

6,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015519 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: