245/40R18 97V WINTER XL TA

TAURUS

245/40R18 97V WINTER XL TA

245/40R18 97V WINTER XL TA

6,140.00 ден

На лагер

6,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015408 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: