245/40R18 97V WinterContact TS870P XL FR

CONTINENTAL

245/40R18 97V WinterContact TS870P XL FR

245/40R18 97V WinterContact TS870P XL FR

13,080.00 ден

На лагер

13,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023900 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: