245/40R18 97Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

245/40R18 97Y PILOT SPORT 5 XL

245/40R18 97Y PILOT SPORT 5 XL

10,350.00 ден

Out of stock

10,350.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500539 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: