245/40R18 97Y CSC 3 MO

CONTINENTAL
-10%

245/40R18 97Y CSC 3 MO

245/40R18 97Y CSC 3 MO

9,225.00 ден

На лагер

9,225.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010077 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: