245/40R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

245/40R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

245/40R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

17,514.00 ден

На лагер

17,514.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023312 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: