245/40R19 98V TS860S SSR XL

CONTINENTAL

245/40R19 98V TS860S SSR XL

245/40R19 98V TS860S SSR XL

20,580.00 ден

На лагер

20,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016169 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: