245/45R18 100V OBGS6HTLV GSS RD1X

TOYO

245/45R18 100V OBGS6HTLV GSS RD1X

245/45R18 100V OBGS6HTLV GSS RD1X

11,300.00 ден

На лагер

11,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502849 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6H

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: