245/45R18 96V TS850 P ContiSeal FR

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 96V TS850 P ContiSeal FR

245/45R18 96V TS850 P ContiSeal FR

13,653.00 ден

На лагер

13,653.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505236 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS850 P ContiSeal FR

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: