245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

12,024.00 ден

На лагер

12,024.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015770-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: