245/45R18 100V WPZERO XL

PIRELLI
-10%

245/45R18 100V WPZERO XL

245/45R18 100V WPZERO XL

12,240.00 ден

На лагер

12,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502563 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WPZERO XL

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: