245/45R18 100V S954 XL

TOYO

245/45R18 100V S954 XL

245/45R18 100V S954 XL

9,500.00 ден

На лагер

9,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021185 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX 954S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: