245/45R18 100V WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 100V WinterContact TS870 P XL

245/45R18 100V WinterContact TS870 P XL

12,726.00 ден

На лагер

12,726.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023265 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: