245/45R18 100V TS850 P SSR* MOE XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 100V TS850 P SSR* MOE XL FR

245/45R18 100V TS850 P SSR* MOE XL FR

12,492.00 ден

На лагер

12,492.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505235 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS850 P SSR* MOE

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: