245/45R18 100Y ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

245/45R18 100Y ALL SEASON XL RI

245/45R18 100Y ALL SEASON XL RI

5,697.00 ден

На лагер

5,697.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022742 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: