245/45R18 96Y CROSSCLIMATE 2

MICHELIN
-10%

245/45R18 96Y CROSSCLIMATE 2

245/45R18 96Y CROSSCLIMATE 2

12,474.00 ден

На лагер

12,474.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500542 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: