245/45R19 102V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN

245/45R19 102V PILOT ALPIN 5 XL

245/45R19 102V PILOT ALPIN 5 XL

20,110.00 ден

На лагер

20,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015666 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: