245/45R19 102V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

245/45R19 102V WINGUARD Sport 2 XL

245/45R19 102V WINGUARD Sport 2 XL

11,169.00 ден

На лагер

11,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502179 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: